Niğde Valiliği
Niğde Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
PERSONEL KADRO DAĞILIMI

               

iDARİ KADROMUZ

S.NO

ADI VE SOYADI UNVANI
1 Hamdi Görkem GENÇTÜRK İl Müdürü
2 Dehan Ataner KOÇAK Müdür Yardımcısı
3 Nuhcan GÜNEY Müdür Yardımcısı
4 Aydın BOZTÜRK Milli Emlak Müdürü
5 Mustafa AKPINAR Proje ve Yapım İşlerinden Sorumlu Şube Müdürü
Yapı Denetimi ve Yapı Malzemeleri Şube Müdürü
6 Sıtkı Şenol KOÇ İmar ve Planlamadan Sorumlu Şube Müdürü
Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü
7 Önder ALTINKAYNAK ÇED İzin ve Denetiminden Sorumlu Şube Müdürü
Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü
8 Zeynep ÜNLÜ Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü
9 Atilla TURHAN Tabiat Varlıklarını Koruma İşlerinden Sorumlu Şube Müdürü
10 Berrin GÜROL Yerel Yönetimler Şube Müdürü
11 Murat ONAT Şube Müdürü (Sivil Savunma Amiri)
12 Mehmet DOĞAN Milli Emlak Denetim Bürosu
13 Kadir AKTAŞ Milli Emlak Müdür Yardımcısı
14 Mahmut GEZER Avukat (Sözleşmeli)
İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
15 Yakup BAY Jeoloji Y.Mühendisi
16 Ayşegül KUTLUTAN Şehir Plancısı
17 Müberra ŞAFAK Şehir Plancısı
18 Mustafa Yaşar ÖZYAZGAN Harita Mühendisi (Sözleşmeli)
19 Eda SUNA Tekniker
PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
20 Okan ŞEVENK İnşaat Mühendisi
21 Gökmen NASIRCI İnşaat Mühendisi
22 Sadullah ARSLAN İnşaat Mühendisi
23 Esra BAĞDATLI İnşaat Y. Mühendisi
24 Fatih TOPAÇ Elek.Elektronik Müh.
25 Serpil ARIÖZ Elek.Elektronik Müh.
26 Yaşar BADEM Makine Mühendisi
27 Aygül TURHAN İnşaat Teknikeri
28 Levent ERKAN İnşaat Teknikeri
29 Gürsel ÜNAL İnşaat Teknikeri
30 Mahmut ER Elektrik Teknikeri
31 Hükmü ERDOĞAN Elektrik Teknikeri
32 Tamer UÇAK İnşaat Teknisyen
YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
33 Erman YURDAGÜL İnşaat Y.Mühendisi
34 Serkan KARATAY Mimar
35 Mahmut DOĞANAY Tekniker
36 Hüseyin İŞLER Tekniker (Ö)
37 Muharrem ÖZDEMİR Teknisyen
38 Hüseyin DOĞANAY Tekniker
ÇED İZİN VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
39 Yusuf Ziya ÖNER Çevre Mühendisi
40 Muhammet Emin ÇİNİCİ Kimya Mühendisi
41 Naz Kübra DEMİRCİOĞLU Çevre Mühendisi
42 Pınar BAHÇECİOĞLU Çevre Mühendisi (Sözleşmeli)
ÇEVRE YÖNETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
43 Ali Ersoy ÜNLÜ Maden Mühendisi
44 Vakkas LEVENT Çevre Mühendisi
45 Mevlüt YALÇIN Çevre Mühendisi
TABİAT VARLIKLARINI KORUMA İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
46 Enver ÖZDEMİR Şehir Plancısı
47 Zeynep YILDIZ Harita Teknikeri
48 Kayhan BİRCAN Harita Teknikeri
YEREL YÖNETİMLER  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
49 Hulisi ARI Motor Teknikeri
50 Erdal ERBAŞ Teknisyen

ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
51 Tuğba YÜCEL Mimar
52 Hayati KOÇER İnşaat Mühendisi
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
53 Ömer KIYMAZER VHKİ PERSONEL ŞEFLİĞİ
54 Zahide EKİM İşçi
55 Rıza KEMER Teknisyen SEKRETERLİK
56 Çetin SİN Tekniker MUHASEBE SERVİSİ
57 Bekir YÜKSEL Muhasebeci
58 Özkan ERDEN V.H.K.İ.
59 Sebahattin SOYER Memur EVRAK SERVİSİ
60 Fahri UZ Teknisyen
61 Fatma TÜRKEL İşçi
62 Özgür ASLAN DOĞAN İşçi
63 İsmail TOKAY İdari Büro Görevlisi (Sözleşmeli)
64 Bilal AYHAN İdari Büro Görevlisi (Sözleşmeli)
65 Fatih GÜLBAHAR Memur ŞOFÖRLER SAHA AMİRİ
66 Mehmet KURT Memur ŞOFÖRLER
67 Suat TOPTAŞ İdari Büro Görevlisi (Sözleşmeli)
68 Muharrem AKGÖZ Şoför
69 Hamdi KENDİRLİ Teknisyen
70 Berrin BAYKAL V.H.K.İ SANTRAL
71 Murat GÜRBÜZER Güvenlik Görevlisi (İşçi) GÜVENLİK
72 Fatih BEKLEN Güvenlik Görevlisi (İşçi)
73 Gökhan GÜÇLÜ Güvenlik Görevlisi (İşçi)
74 Okay DURAN Teknisyen BEYAZ MASA
75 Yusuf Ali DURAK Memur DANIŞMA
76 Yusuf ÖZGEN İşçi

KAT GÖREVLİSİ

77 Murat KOÇ İşçi
78 Hacı ÖZDEN Memur
79 Osman KİBAR İşçi
MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ  
S.NO ADI VE SOYADI GÖREVİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
80 Ramazan BİLGE Milli Emlak Uzmanı
81 Nurhak BAYTEKİN Milli Emlak Uzmanı
82 Kezban Meltem BAYSOYU Milli Emlak Uzmanı
83 Sinan SOLMAZ Uzman (Ö)
84 Ahmet TAŞKIRAN V.H.K.İ.
85 Dilek DEMİRCİOĞLU V.H.K.İ.
86 Gamze ÖZBAY V.H.K.İ.
87 Mustafa TARCAN Teknisyen
88 Selim EROĞUL V.H.K.İ.
89 Selma ÇETİN Büro Personeli (Sözleşmeli)
90 Aydın ŞAHİN Şef BOR MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
91 Öznur YÜKSEL V.H.K.İ.
92 Tuba DEĞİRMENCİ V.H.K.İ. ÇİFTLİK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
93 Salim KAYA V.H.K.İ. ULUKIŞLA MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
94 Tuğba DÖNMEZ Büro Personeli (Sözleşmeli)
GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELLER
S.NO ADI VE SOYADI GÖREVİ

GELDİĞİ KURUM

GİTTİĞİ KURUM

1 Elif YALÇIN V.H.K.İ Niğde Valiliği  
2 İlkay BAYKAN Tekniker   Niğde Valiliği
3 Yasemin DEMİRÖRS Jeoloji Y.Mühendisi   İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
4 Ahmet SAĞ V.H.K.İ Altunhisar Mal Müdürlüğü  
5 Mustafa ÖZCAN V.H.K.İ Bor Mal Müdürlüğü  
6 Melek SAVCI V.H.K.İ Bor Mal Müdürlüğü