Niğde Valiliği
Niğde Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
PERSONEL KADRO DAĞILIMI

               

iDARİ KADROMUZ

S.NO

ADI VE SOYADI UNVANI
1 Hamdi Görkem GENÇTÜRK İl Müdürü
2 Zeynep ÜNLÜ Müdür Yardımcısı
3 Dehan Ataner KOÇAK Müdür Yardımcısı
4 Aydın BOZTÜRK Milli Emlak Müdürü
5 Melih AYHAN Proje ve Yapım İşlerinden Sorumlu Şube Müdürü
6 Sıtkı Şenol KOÇ İmar ve Planlamadan Sorumlu Şube Müdürü
Sıtkı Şenol KOÇ Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü
7 Önder ALTINKAYNAK ÇED İzin ve Denetiminden Sorumlu Şube Müdürü
8 Nuhcan GÜNEY Çevre Yönetiminden Sorumlu Şube Müdürü
9 Atilla TURHAN Tabiat Varlıklarını Koruma İşlerinden Sorumlu Şube Müdürü
10 Murat ONAT Yapı Denetimi ve Yapı Malzemelerinden Sorumlu Şube Müdürü
11 Mahmut ER BİD , İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü
12 Berrin GÜROL Yerel Yönetimler Şube Müdürü
13 Mehmet DOĞAN Milli Emlak Denetim Bürosu
14 Kadir AKTAŞ Milli Emlak Müdür Yardımcısı
İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
15 Yakup BAY Jeoloji Y.Mühendisi
16 Ayşegül KUTLUTAN Şehir Plancısı
17 Mustafa Yaşar ÖZYAZGAN Harita Mühendisi (Sözleşmeli)
18 Kayhan BİRCAN Harita Teknikeri
19 Eda SUNA Tekniker
PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
20 Okan ŞEVENK İnşaat Mühendisi
21 Gökmen NASIRCI İnşaat Mühendisi
22 Sadullah ARSLAN İnşaat Mühendisi
23 Hayati KOÇER İnşaat Y.Mühendisi
24 Fatih TOPAÇ Elek.Elektronik Müh.
25 Serpil ARIÖZ Elek.Elektronik Müh.
26 Yaşar BADEM Makine Mühendisi
27 Aygül TURHAN İnşaat Teknikeri
28 Levent ERKAN İnşaat Teknikeri
29 Gürsel ÜNAL İnşaat Teknikeri
30 Hükmü ERDOĞAN Elektrik Teknikeri
31 Tamer UÇAK İnşaat Teknisyen
YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
32 Serkan KARATAY Mimar
33 Mustafa AKPINAR Elektrik Elektronik Mühendisi
34 Mahmut DOĞANAY Tekniker
35 Hüseyin İŞLER Tekniker (Ö)
36 Muharrem ÖZDEMİR Teknisyen
37 Hüseyin DOĞANAY Tekniker
ÇED İZİN VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
38 Yusuf Ziya ÖNER Çevre Mühendisi
39 Muhammet Emin ÇİNİCİ Kimya Mühendisi
40 Naz Kübra DEMİRCİOĞLU Çevre Mühendisi
ÇEVRE YÖNETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
41 Ali Ersoy ÜNLÜ Maden Mühendisi
42 Vakkas LEVENT Çevre Mühendisi
43 Mevlüt YALÇIN Çevre Mühendisi
TABİAT VARLIKLARINI KORUMA İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
44 Enver ÖZDEMİR Şehir Plancısı
45 Zeynep YILDIZ Harita Teknikeri
YEREL YÖNETİMLER  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
46 Hulisi ARI Motor Teknikeri
47 Erdal ERBAŞ Teknisyen

ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
48 Tuğba YÜCEL Mimar
49 Esra BAĞDATLI İnşaat Mühendisi
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ , İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
50 Zahide EKİM İşçi PERSONEL ŞEFLİĞİ
51 Ömer KIYMAZER V.H.K.İ.
52 Rıza KEMER Teknisyen SEKRETERLİK
53 Çetin SİN Tekniker MUHASEBE SERVİSİ
54 Bekir YÜKSEL Muhasebeci
55 Özkan ERDEN V.H.K.İ.
56 Sebahattin SOYER Memur EVRAK SERVİSİ
57 Fahri UZ Teknisyen
58 Fatma TÜRKEL İşçi
59 Özgür ASLAN DOĞAN İşçi
60 İsmail TOKAY 4/B
61 Fatih GÜLBAHAR Memur ŞOFÖRLER SAHA AMİRİ
62 Mehmet KURT Memur ŞOFÖRLER
63 Suat TOPTAŞ 4/B
64 Muharrem AKGÖZ Şoför
65 Hamdi KENDİRLİ Teknisyen
66 Okay DURAN Teknisyen SANTRAL
67 Murat GÜRBÜZER Güvenlik Görevlisi (İşçi) GÜVENLİK
68 Fatih BEKLEN Güvenlik Görevlisi (İşçi)
69 Gökhan GÜÇLÜ Güvenlik Görevlisi (İşçi)
70 Yusuf Ali DURAK Memur DANIŞMA
71 Yusuf ÖZGEN İşçi

KAT GÖREVLİSİ

72 Murat KOÇ İşçi
73 Hacı ÖZDEN Memur
74 Osman KİBAR İşçi
MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ  
S.NO ADI VE SOYADI GÖREVİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
75 Ramazan BİLGE Milli Emlak Uzmanı
76 Nurhak BAYTEKİN Milli Emlak Uzmanı
77 Hülya TUNCER Milli Emlak Uzmanı
78 Kezban Meltem BAYSOYLU Milli Emlak Uzmanı
79 Sinan SOLMAZ Uzman (Ö)
80 Ahmet TAŞKIRAN V.H.K.İ.
81 Dilek DEMİRCİOĞLU V.H.K.İ.
82 Gamze ÖZBAY V.H.K.İ.
83 Mustafa TARCAN Teknisyen
84 Selim EROĞUL V.H.K.İ.
85 Bilal AYHAN 4/B
86 Berrin BAYKAL V.H.K.İ.
87 Ahmet SAĞ V.H.K.İ ALTUNHİSAR MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
88 Aydın ŞAHİN Şef BOR MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
89 Öznur YÜKSEL V.H.K.İ.
90 Tuba DEĞİRMENCİ V.H.K.İ. ÇİFTLİK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
91 Salim KAYA V.H.K.İ. ULUKIŞLA MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ
92 Tuğba DÖNMEZ Büro Personeli (Sözleşmeli)
GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELLER
S.NO ADI VE SOYADI GÖREVİ

GELDİĞİ KURUM

GİTTİĞİ KURUM

1 Elif YALÇIN V.H.K.İ Niğde Valiliği  
2 İlkay BAYKAN Tekniker   Niğde Valiliği
3 Erman YURDAGÜL İnşaat Y.Mühendisi   İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
4 Yasemin DEMİRÖRS Jeoloji Y.Mühendisi   İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
5 Ahmet SAĞ V.H.K.İ Altunhisar Mal Müdürlüğü  
6 Mustafa ÖZCAN V.H.K.İ Bor Mal Müdürlüğü  
7 Melek SAVCI V.H.K.İ Bor Mal Müdürlüğü